KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10392415
nr 1039 2415
Akvarell
Monogramsignerad, Maria trappgränd, 1942, 16x23
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 maj 2016
kl 18:49:13
150 kr